ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ ANKETLERİ.

Çalışanlarınızı dinlemeli ve onların fikirlerini ve taleplerini dikkate almalı. Yönetim ve diğer çalışanlar arasındaki diyaloğun kalitesi, olumlu ve motive edici bir iş ortamının temelini oluştuyor.

Dinlendiğini bilen çalışanlar , işlerinde değer gördüklerini hissederler .Aynı zamanda onların fikirlerinin önemli olduğunu, ve şirkette bir paydaş olarak söz sahibi olduklarını göstermiş oluyorsunuz. Dinlemek, çalışanlarınızın motivasyonunu artırır çünkü alınan kararlara dahil olduklarını hissederler .
Çalışanlarınızı dinlemek , şirket içinde veya yönetim düzeyinde olası sorunları tespit edebilmek anlamına gelir . Her alanda olamadığınız için görülemeyen sorunları çözebilmenin de en gerçekçi ve pratik yoludur.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ANKETLERİ.

Müşterinin Memnuniyet Araştırmaları , müşteri algılarını değerlendirmek ve ürün, hizmetleri iyileştirmek için müşterilerden marka ile olan deneyimleri boyunca (bilgi araştırma, satın alma, sözleşme yönetimi vb.) geri bildirimlerin toplama, organize etmeyi ve analiz etme ve aksiyon geliştirmeyi içeren bir yaklaşım ile geliştirilir. Elde edilen veriler ile müşteri kazanmak, elde tutmak ve katma değerli farklı hizmetlerimizi de müşterilere sunabilmeyi hedefler.

HASTANE ANKETLERİ.

Sağlık Bakanlığımızın önerdiği Hasta Memnuniyeti Anketleri Ayakta Hasta, Yatan Hasta, Hastane Çalışanı Memnuniyeti hazır anketlerimizi hızlıca uygulayabilirsiniz. İster Mail ile anket linki atarak, ister SMS ile link atarak veya Kiosk cihazlar ile anketleri uygulayabilirsiniz. Kendi özel soru setleriniz veya hastane içinde tablet cihazlarla Anketör personelinizle anket yapmak için tüm alternatif çözümleri çok kısa sürede hayata geçirebiliriz.

Hastalardan, veya yakınlarından ziyaretlerinde ve doktorlarınızla, destek personelinizle ve tesisinizle yaşadıklarıyla ilgili hastane kalitesinden bahsetmelerini isteyin. Ayrıca ziyaretlerinden sonra ihtiyaçlarını değerlendirmek amacıyla kısa anketler göndererek hasta taleplerini öğrenebilirsiniz. Kurumunuzdaki herkesle kaliteli hizmet sunmak için. Doktorların, hemşirelerin ve personelin işlerini yapmaları motivasyonlarını ve gereken eğitime ve araçlara sahip olduklarından haberdar olun. Ayrıca hastane kuralları hakkında geri bildirim alabilirsiniz

ÖĞRENCİ, VELİ ve ÖĞRETMEN MEMNUNİYET ANKETLERİ.

Öğrencileriniz, Öğretmenleriniz ve Velileriniz ne düşünüyor. M.E.B ‘in önerdiği öğrenci, veli, ve öğretmen memnuniyet anketlerini hızlıca uygulayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Okulunuzdaki y eni bir etkinlikle ilgili geri bildirim almak istediğiniz de veya genel başarıyı etkileyen faktörleri tespit etmek istediğinizde özel anketlerimizi kullanıp tüm öğrencilere ve velilere anket uygulayabilirsiniz. Kişilik testleri, Yetenek ve yetkinlik testleri için online altyapımızla dilediğiniz çalışmayı yapabiliriz.

Aile/okul ilişkilerini ölçebilirsiniz öğrencilerin başarılarını etkileyen faktörleri öğrenmek için anketleri kullanabilir. Öğretmenlerinizin çalışma koşulları denetlemenizi ve fikirlerini almanızı sağlayabilir, aynı zamanda performanslarını öğrenci ilişkileriniz görmenizi sağlayabilir. Geziler okul etkinlikleri planlamanızı ve etkinliklerin memnuniyetini ölçebilirsiniz

OTEL MEMNUNİYET ANKETLERİ.

Misafir memnuniyeti anketleri, otel misafirlerinizle aranızda düzenli bir iletişim sürdürmek için harika bir araçtır.

Turizm sektöründe hizmet veren işletmeler tüm hizmetleriniz için size misafir olmuş veya müşteri olmuş kişilere, deneyimleriyle ilgili ve sunduğunuz hizmetlerle ilgili anket yapabilirsiniz bunu hazır paketlerimizle hızlıca uygulayacağınız gibi hizmetlerinize ve işletmenize özel formlarla da yapabilirsiniz. Örneğin otelinizden checkout alan misafirlerinize online anket formlarını anında gönderebilirsiniz, memnuniyet durumunuzu puanlayıp yayınlayabilirsiniz. Anketinizi bir çok dilde düzenleyebilir tüm misafirlerinizin aynı formu ve soruları kendi dilinde yanıtlamasını sağlayabilirsiniz. Tavsiye skoru yüksek müşterilerinizi google yorum sayfanıza veya TripAdvisor daki işletmeniz ile ilgili yorum alanına yönlendirebilriz.

Ne düşündüklerini merak ettiğiniz bir kitle mi var ?

Yanıtları bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Anketix olarak 16 yıldır pek çok mecrada ve farklı senaryoda Anket, sınav ve farklı veri taploma projeleri yaptık. İhtiyacınızın detayları görüşmek için bizi arayın.

DOĞRU SORULAR

SADECE YANITLARI VERMEZ,

ÇÖZÜME YAKLAŞTIRIR.

İLETİŞİME GEÇİN